zakładki

poniedziałek, 21 listopada 2011

Nieobecność usprawiedliwiona!

Udostępnij ten wpis:
Tak intensywnego i owocnego weekendu nie miałam już dawno.Zaczęło się od piątkowego wieczoru , kiedy to razem z TŻ udaliśmy się do  rzeszowskiego studenckiego klubu "Pod Palmą". Otóż tego dnia miał tam miejsce koncert jubileuszowy zespołu Brown. Obchodzili oni bowiem swoje X-lecie. Z racji tego, że nasz znajomy gra w tym zespole, nie mogło nas tam nie być. Impreza była przednia zwłaszcza dla fanów pomieszania z poplątaniem alternatywy, rocka i podobnych im gatunków. W swoim kochanym łóżku pojawiłam się około godziny 4 nad ranem, by już o 6 wstać na zajęcia.... Wytrzymałam do 13.30 i ani minuty dłużej nie dałam rady. Tym bardziej, że w domu czekały na nas spakowane walizki. Wieczorem byliśmy już u rodziców , ale bynajmniej nie w ramach odwiedzin. Nie mogło nas przecież zabraknąć na organizowanych w rodzinnej miejscowości TŻ ostatkach... I tak oto znowu czekał nas powrót nad ranem. W niedziele nie byłam już w stanie udać się do szkoły, bo nogi po całonocnym tańcu odmówiły mi posłuszeństwa. Nie mniej jednak dawno się tak dobrze nie bawiłam!

A żeby nie było, że jestem gołosłowna kilka piosenek Brown'a...


  

6 komentarzy:

 1. Zakochałam się! Oni są zajebiści! Klimatem grania przypominają mi starą Comę! Dziękuję Ci bardzo, że dzięki Tobie poznałam taki genialny polski zespół! Uwielbiam rocka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, mnie także przypadli do gustu:) Nagrania nagraniami, ale to co przeżyłam na piatkowym koncercie...Chłopaki dają z siebie wszystko. A już niedługo, bo na poczatku przyszłego roku ma trafić do sprzedaży następny ich krążek. Nie wiem tylko czy będzie od dostępny na szerszą skalę....

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaraz obczaję ich dyskografię! powiem Ci tyle, że mam pół dnia włączony Twój blog i słucham non stop tych 2 utworów:)) I chyba też zakochałam się w wokaliście...tylko co na to mój narzeczony? :))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znałam tej grupy, ale dość fajnie grają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podobają mi się ich piosenki, na koncercie na pewno było super, sama nie byłam dawno na żadnym, a wybrałabym się posłuchać czegoś dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny Blog! :)

  http://bebeautifulbebold.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia