zakładki

środa, 8 lipca 2015

stormy [ makijaż paletą MUR]

Udostępnij ten wpis:
Z tego co czytam na blogach większość z Was korzysta z kąpieli słonecznych i cieszy się piękną pogodą. Ja należę do grona osób , które za taką rozrywką nie przepadają. Ciężko mi się zmotywować do działania , ale rześki poranek sprawił, że przygotowałam do dzisiejszego wpisu nowy makijaż. Przewrotnie powstał on w burzowych kolorach, bo chociaż na burzę nie oczekuję to liczę skrycie na deszcz.

Pomalować się i czuć w tym dobrze to mój główny cel. Staram się pokazywać Wam swoje różne twory makijażowe, ale zawsze podświadomie dążę do tego samego : mocnego oka i nieistniejących ust. Prawda jest taka, że dopiero przy obrabianiu zdjęć zauważyłam , że zapomniałam je pomalować i zdobi je jedynie pomadka ochronna :)  Mam nadzieję, że w szkole będzie mi dane wyżyć się na innych oczach niż moje i wtedy może coś mniej monotematycznego wyjdzie spod mojego pędzla.


Skupiłam się dziś na cieniach z połyskiem i sporymi drobinami czego w przypadku granatowego cienia niestety aparat w ogóle nie uchwycił. Wykorzystane cienie oznaczyłam na paletce, bo wiem, że sporo z Was posiada ten egzemplarz i być może interesowałaby Was taka informacja.  Pozostałe kosmetyki widoczne są na zdjęciach.
I to by było na tyle w temacie mojego dzisiejszego tapetowania :) 
Buźka!

4 komentarze:

 1. Przepięknie <3 I jakie kolczyki cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bella jestTu8 lipca 2015 15:09

  Ja zazwyczaj stawiam na usta ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) Nie nie usta dzisiaj zostały bez koloru :) A do paletki się przekonuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny makijaż, idealnie dobrane kolory :)

  Odwiedź i mnie czasem :))

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia