zakładki

wtorek, 29 marca 2016

Boxy kosmetyczne i inne nowości [Face&look, beauty BOX]

Udostępnij ten wpis:
Każda z nas lubi się od czasu do czasu porządnie dopieścić. Ja nie jestem wyjątkiem i często spełniam swoje zachcianki, również te kosmetyczne. Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować kilka boxów kosmetycznych , które do mnie ostatnio trafiły, a także inne przyjemne zakupy.

Mój mąż mówi, że jestem skąpa. Coś w tym jest , bo staram się wyszukiwać wszelkich promocji  (ale  z wielu z nich korzystam właśnie tylko dlatego że są one promocjami, a czasami nie mam w ogóle zapotrzebowania na daną rzecz ). No i w takich momentach moje skąpstwo i rozsądne gospodarowanie wydatkami biorą w łeb. Ale jak to mówią pieniądze szczęścia nie dają, a dopiero zakupy :) Wypatrzyłam na jednej z facebookowych grup linki do promocji na zakup boxów kosmetycznych i takim oto sposobem trafiłam na Burdamedia . Dostępne tam w regularnej cenie pudełka za 39,90zł były i nadal zresztą są dostępne w ofercie 2 za 50zł . Ja chwilowo nie byłam  w momencie pojawienia się promocji przy kasie, ale moja kuzynka zrobiła mi prezent i zamówiła zestawy dla nas obu. Chyba nie muszę pisać jak się cieszyłam i cieszę. Minusem zamówienia był zdecydowanie czas oczekiwania, bo same pudełka zostały wysłane około dwóch tygodni od dokonania wpłaty + czas doręczenia.Słowem dotarły dzisiaj z samego rana. Same w sobie bardzo uroczo opakowane. Każde z różanym wieczkiem i malinowym spodem. Ja na pewno je wykorzystam do przechowywania drobiazgów. Tak jak w Glossybox lub Shiny w środku znajdujemy karteczkę z informacja co w danym  pudełku się znajduje. Niestety nie ma możliwości wyboru produktów przeznaczonych do konkretnych cer, wieku itp. Tak więc u mnie zarówno krem do twarzy jak i olejek powędrują w ręce mamy.


box nr 2

box nr1
Sama skusiłam się po raz pierwszy zresztą na zakup pudełek Face&Look , gdzie 3 dowolnie wybrane boxy były w cenie 2 + darmowa wysyłka. Zdecydowałam się więc na zakup dwóch pudełek z zapachami i w jednym i w drugim znalazłam po 2 zapachy.Wybrałam wersję damską i męską. Jako trzecie pudełko dobrałam sobie to z kosmetykami Biały Jeleń. Tu realizacja przesyłki była zaskakująco szybka. Kupując jednego dnia w godzinach popołudniowych, następnego dnia rano były już u mnie.W każdym z boxów znalazłam także dodatkowo gazetkę do poczytania. W dwóch w gratisie dostałam próbki olejków do kąpieli, a w jednym pełnowymiarowy balsam brązujący. 

Jak przystało na herbaciarę skusiła mnie przed świętami wyprzedaż herbat w sklepiezherbatami . Najbardziej przypadły mi do gustu te bazujące na herbacie zielonej. 


W Biedronce skusiło mnie kolejnych kilka drobiazgów. Co do herbaty, dla mnie to ewidentnie napój o posmaku ketchupu i wiśni za cholerę doszukać się w nim nie mogę. Ale mam co chciałam :P A na koniec książka od Książki Kobiecym Okiem . Wieczorem poświęcę więc chwilę czasu na czytanie i nie dam tej pozycji bezczynnie czekać na półce.


I to by było ( chyba) na tyle :) 
A u Was co nowego?!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia